Kadromuz

Kadromuz

Rıza GÜL
Kurucu Yönetici
 
1972 yılında Erzincan’da doğdum. Eğitimimi tamamladıktan sonra iş hayatıma çeşitli sektörlerde devam ettim. Eğitimci bir aileden gelmiş olmanın vermiş olduğu duygu ve yaşamda eğitimin çok önemli bir yer teşkil ettiğinin bilinci ile 2006 yılında  Başar Eğitim Anaokulunu kurdum. Kurucu yönetici olarak iş hayatıma devam etmekteyim.
 
 

 

 


 ÖZNUR YILMAZ (HAZIRLIK) (60-72 AY)

Usta öğretici /Sınıf Öğretmeni

14.02.1997 İstanbul doğumluyum.Ali kul çok programlı lisesi Çocuk gelişimi mezunuyum.Bu yıl Başar eğitim anaokulun da 6 yılım.

 

 MİNE CEREN DEMİR  (KARINCALAR 1.  (48-60 AY)

Usta öğretici /Sınıf Öğretmeni

21.06.1991 ELAZIĞ doğumluyum İstanbul Aydın Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği mezunuyum. Başar eğitim ailesinde  2013  yılında

katıldım 2 yıl aradan sonra  geçen dönem tekrar aileye dahil oldum .  

 


 ÖZLEM ERSOY  ( ŞİRİNLER 2.  36- AY)

Usta Öğretici /Sınıf Öğretmeni

04.09.1996  İstanbul Doğumluyum.İstanbul Ali KUL ÇPL Çocuk Gelişimi mezunuyum.Başar Eğitim de 4. yılım.

 

 


 

Eda SERT  (KARINCALAR 2 .48-60- AY)

Usta Öğretici / Sınıf Öğretmeni 

16 Ocak 1984’te Sinop’ta doğdum. Eğitim hayatımı Sinop'ta tamamladım. 13 yıldır  Başar Eğitim  ailesindeyim.


 

BRANŞ ÖĞRETMENLERİMİZ

Zeynep BİLGİN

(Branş) Tiyatro ve Drama öğretmeni 

10.02.1986 Kırklareli doğumluyum.Ankara  ünv. Olusum Drama Enstitüsü Drama Liderlik Programı mezunuyum.Dumlupınar Üni. Moda Tasarımı mezunuyum.Anadolu Üni. Tarih bölümü öğrenciyim.3 yıldır özel anaokullarında Drama öğretmenliği yapıyorum,kendi özel gruplarımı kurarak ilköğretim öğrencilerine eğitimde drama ve yaratıcı drama eğitimi veriyorum.


 

 Hür ÇAYIR

(BRANŞ) Satranç 

20.02.1983 istanbul Doğumluyum. Evli ve bir çocuk babasıyım. Bahçeşehir Satranç Eğitim Merkezi Kurucu Öğretmeniyim. Türkiye ve yurtdışında başarılı olmuş bir çok öğrenci yetiştirdim. 25 yıldır satranç ile ilgileniyorum. Türkiye Satranç Federasyonu ikinci kademe satranç antrenörüyüm.


 

EMİNE SAMANCILAR

(BRANŞ )  İNGİLİZCE

 İngilizce Eğitimimi Avusturalya da Tamamladım.13 sene Boyunca Yurt Dışında 5 Yıldır Türkiye de Öğretmenlik Yapmaktayım.Ayrıca Çocuk Gelişimi mezunuyum.Başar Eğitim de 3 Yılım.

 

ÖZGE DÜNDAR

(BRANŞ) MÜZİK

 Uzun yıllardır Anaokullarında Müzik Öğretmenliği yapmaktayım.4-5-6 yaş gruplarına eğitim vermekteyim.Başar Eğitim de  yılım.

 

LEVENT KÖKSAL

(BRANŞ) MODERN DANS FOLKROL

Dans yaşamıma koreograf ve dans eğitmeni olarak devam etmekteyim.birçok anaokulu,ilköğretim ve liselerde dans dersleri vermekteyim.Başar Eğitimde 7 yılım.

 

(BRANŞ) RESİM


 

Ayten KAYA

Aşçı

1966, İstanbul doğumluyum. 20 yaşıma kadar Almanya’da yaşadım. İyi derecede Almanca biliyorum. 34 yıllık evliyim, 2 çocuk annesiyim. Çocukları çok seviyorum. 13 yıldır Başar Eğitim Anaokulunda aşçı olarak çalışmaktayım. 


 

Fatma CİNGÖZ

Hizmetli 

1967 Bulgaristan doğumluyum.  Bulgarca ve Rusça çok iyi derecede biliyorum. 30 senelik evliyim, 1 oğlum var. 9 senedir Başar Eğitim Anaokulunda hizmetli olarak çalışmaktayım. 


 

 KEMAL GÜMÜSKAŞIK

(Servis Şoförü)

1952  Kahramanmaraş doğumluyum 25 yıl Kamil koç ve son 3 yıl okul servis şoförlüğü yaptım.     3 Çocuk babasıyım ve bu yıl Başar Eğitim Anaokulunda göreve başladım.

TOP