Neden Biz

Neden Başar Eğitim

Çünkü…

Okulumuz Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlıdır. Bu da okulumuzun fiziki şartlarının, eğitim sisteminin ve müfredatının MEB standartlarında olduğu ve düzenli olarak teftiş edildiği anlamına gelmektedir.

Çünkü…

Okulumuz 1000 metrekarelik düz alana sahiptir. Ve bu alanda geniş sınıflarımız ile yemekhanemiz dışında sinema odası, trafik köşesi, drama köşesi, evcilik – mutfak köşesi, fen ve doğa köşesi, tırmanma-mini dağcılık köşesi, top havuzu, zıplama alanı ve kitap köşesi gibi özel olarak tasarlanmış bir çok ilgi köşemiz mevcuttur.

Çünkü…

Tam zamanlı psikolojik danışmanlığımız vardır. Psikoloğumuz her öğrencimize ücretsiz olarak gelişim testleri uygulayarak çocukların dil,  bilişsel, sosyal ve duygusal gelişimi, psikomotor alandaki yeterlilikleri ve öz bakım becerileri ile ilgili bilgiler elde eder. Ayrıca 5-6 yaş aralığındaki öğrencilerimize ise okul olgunluğu testi uygulanır ve ilkokula hazır olup olmadıkları tespit edilir. Bu bilgiler doğrultusunda çocukların desteğe ihtiyaç duyduğu alanlar belirlenir ve öğretmen - aile işbirliği içerisinde hedefe yönelik çalışmalar yapılır. Aynı şekilde velilerimize de eğitimlerle yol gösterilir ve danışmanlığa ihtiyaç duydukları konularda destek olunur.

Çünkü…

12 ay boyunca eğitimimiz vardır ve eğitim programımız, çocukların yaşayarak öğrenmesine ve kendilerini rahatça ifade edebilmesine imkan sağlayacak, önlerindeki engelleri mümkün olduğunca kaldırarak hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını kullanmalarına fırsat tanıyacak ve tüm alanlarda gelişmelerini sağlayacak şekilde, eğitim alanında son derece geçerli ve bilimsel bir kuram olan Çoklu Zeka kuramına dayanarak hazırlanmıştır.

Çünkü…

Anaokulu çocukların hayatında büyük öneme sahiptir. Aile ortamından sonra içine dahil oldukları ikinci ortamdır. Ebeveynlerden sonra onlara model olan ikinci kişiler öğretmenleridir. Ve böylesine önemli bir yer seçerken her ayrıntıyı düşünmek zorundasınızdır.

Biz sizin için düşündük…

Başar Eğitim güvencesiyle…      

 

Sayın Velilerimiz.

     

     Ülkemizi çağdaş,aydınlık yarınlara taşıyacak,merak eden,sorgulayan,üreten,Atatürkçü ve ilerici gençler yetiştirme sorumluluğunu taşıyarak kurduğumuz Başar Eğitim Ana okulu' muz sizlerle beraber büyümeye devam ediyor.Geçmişten aldığımız güçle,geleceğimize yaptığımız yatırımlarımıza tüm hızımızla devam etmekteyiz.Çağın gereksinimlerini karşılamak,kaliteli Eğitim-Öğretim verebilmek amacıyla yaptığımız bu yatırımlara 2016-2017 Eğitim ve Öğretim yılında başarılı ,kendine güvenen mutlu bireyler yetiştirme yolunda azim ve kararlılıkla  devam edeceğiz.Siz velilerimizin Başar Eğitim ailesine göstermiş olduğunuz güvene teşekkür eder aramıza hoş geldiniz der saygılar sunarım.

                                                                                                                                                                                      KURUCU YÖNETİCİ

                                                                                                                                                                                              RIZA GÜL

TOP